Tip: gratis toegang tot Encyclopedia Britannica
Concurreren met gratis is moeilijk en Wikipedia is bijzonder populair onder bloggers om naar meer uitleg te linken.
Die bedenkingen moeten ongetwijfeld meegespeeld hebben in de beslissing van Encyclopedia Britannica om bloggers gratis toegang te verlenen tot hun -het moet gezegd- fantastische database. Wat meer is, als je in je blogposts linkt naar een artikel EB, dan kunnen je lezers die inhoud van dat artikel ook volledig lezen, bijvoorbeeld over … Wikipedia?
Wie ook geïnteresseerd is; op een specifieke pagina op britannicanet.com kun je je aanmelden, na goedkeuring ontvang je dan een mail met de promotiecode voor 1 jaar gratis toegang. Wel goed in het oog houden wat er na dat jaar gebeurd, ik heb al eens een ongewilde verlenging van een Britannica ‘free trial’ aan m’n broek gehad.
(gelezen op buurman Koen Fillets blog)



koen
24 Apr 08 at 21:17
Buurman?
futtta
24 Apr 08 at 21:24
goh, een beetje toch, aan de reyerslaan; ik zit in dat vierkante gebouw naast de vrt-toren en zwaai daar elke dag wel eens naar mijn buren in het huis van vertrouwen
Het probleem met Encyclopedia Britannica (en Wikipedia?) | futtta's blog
27 Mar 09 at 17:06
[...] april vorig jaar heb ik als “regelmatig publicist” gratis toegang tot de Encyclopedia Britannica. Ik vond dat toen fantastisch; encyclopedieën hebben iets magisch, zelfs als ze online staan. Maar [...]