Paul Beliën zal ongetwijfeld achter deze amper verholen oproep tot zelfverdedigings-geweld staan, maar ik vind deze reclame voor de nieuwe Volkswagen Tiguan nogal … zum kotzen:
En wat zouden de “ventielterroristen” van Les Flagadas er van vinden dat de slogan quasi letterlijk uit een oud Humo-interview met enkele van hun activisten lijkt te komen:
De 4×4, dat is een uiting van pure arrogantie. Zo van: ‘De stad is een jungle, hier kom ik met mijn tank, allemaal opzij.’ Wij willen dat de stad aan de mensen wordt teruggeven.
De slogan creëert inderdaad een gevoel van superioriteit wanneer je in het bezit bent van deze auto. Toch denk ik dat deze gedachte niet snel naar boven zal komen. Logischerwijs zal de focus van eventuele kopers liggen op de ruimte en bv. het design.